Number of 6 K Smart Stops Increases in Bilecik

6 is increasing the number of smart stops
6 is increasing the number of smart stops
Subscribe  


Bilecik Mayor Nihat Can, so far, kazandırılan 9 adet 6 K akıllı duraklara, vatandaşların talebi olan 5 adedi de uygun alanlara yerleştirerek sözlerini yerine getirdiklerini kaydetti.

According to the understanding of the AK Party Service, the Mayor Nihat Can stated that they had fulfilled when they promised, and the Mayor Nihat Can, who stated that they put them in Güneş Toki and Sanayi Girişi with Soğuksu and İstasyon Quarter, said:

‘’Bilecik Belediyesi olarak çok şükür vatandaşımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik. Daha önce şehrimizin 9 noktasına kazandırdığımız 6 K Akıllı Duraklarımıza 5 tane daha ekledik. Soğuksu ve İstasyon Mahallesi ile Güneş TOKİ ve Küçük Sanayi Sitesi girişine Akıllı Duraklarımız yerleştirdik ve vatandaşlarımızın talebini yerine getirdik. Bizim hizmet anlayışımızda ‘’Söz Verince Yerine Getirmek’’ düşüncesi yatıyor. İnşallah şehrimizi ve mahallelerimiz daha nice güzel hizmetlerle buluşturacağız.

14 THAT IS THE SMART STYLE

Gerçekleştirilen çalışma ile Bilecik’te şu ana kadar 14 adet 6 K Akıllı Durak kazandırılırken, önümüzdeki dönemde ihtiyaç duyulan alanlarda yeni Akıllı Durakların kazandırılacağı belirtildi.

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan ve birçok şehir ve kurum tarafından örnek proje olarak uygulanan 6 K Akıllı Duraklar içerisinde; Kamere sistemi, Bilgilendirme Kioskları, Kahve Otomatı, Kablosuz İnternet, Kütüphane, Kurumsal TV şeklinde hizmetleri barındırıyor.

Rail Industry Show Armin sohbet

Be the first to comment

Comments