Gulf line commuter line

Gulf line commuter line
Kocaeli Metropolitan Municipality Mayor İbrahim Karaosmanoğlu said at the end of the council meeting that it is not possible to make the metro system with the municipal budget, but the ones that will pass through Kocaeli and Istanbuldan SakaryaHe said we support the Körfezray suburban line system that will go to.
Karaosmanoğlu said that they will not be able to build the metro system with the income of the municipality. If we build it, we will have our future mortgaged. The government has to do this. Kocaelinin standardı yükseliyor. Köy nüfusumuz gözle görülür şekilde artıyor. Ağır raylı sistemi mutlaka kurmamız gerekiyor. Marmaray Gebzeis coming. Half an hour can be crossed across the strait, Yarım he said.
Gebzede metro sisteminin gelişmesi gerektiğini söyleyen Karaosmanoğlu, “Banliyölerimiz ( Körfezray banliyö hattı projesi ) İstanbulfrom Sakaryaya gidecek. Banliyö sistemini destekliyoruz. Metro standardında en iyi şekilde kullanacağız. Önümüzdeki sene Cumhuriyet BayramıAfter that, we aim to use that system. In the coming period, KadıköyThe metro line coming to Kartal must meet Gebze. Because Gebzede organize sanayi bölgesi var. Çok sayıda insan işe gelip gidiyor” şeklinde konuştu.
Karaosmanoğlu, “Gelecekte bizi bekleyen önemli sıkıntı Gebze bölgemizdir. Orada sıkışıklık olacak. Bunu 5 yıl sonra daha çok göreceğiz. Ben her gün bu kitabı okuyorum ve içinde yaşıyorum. Hükümetimiz, ulaştırma bakanlığımız ve İstanbul belediyemizle bu sistemi hayata geçireceğiz. Metroyu önce Gebze
then go to Izmit, there is no other solution, e he said.

Source : http://www.bizimkocaeli.com

Armin

sohbet

    Be the first to comment

    Comments